KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14156230
nr 1415 6230
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 47/190. Bildmått: 8x15, yttermått inklusive ram: 23x28 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:14:21
28/8 09:50:41